Yerləşdirilib: 14.09.21 | Baxılıb: 794
Hörmətli həmkarlar! Əziz dostlar! Sentyabrın 15-də saat 14.00-da Azərbaycanlıların və digər Türkdilli Xalqların Əməkdaşlıq Mərkəzi (ATXƏM), Milli QHT Forumu, Avropa Azərbaycanlıları Konqresi və İstanbul Türkiyə Azərbaycan Dərnəyinin təşkilatçılığı ilə Bakının erməni-daşnak işğalından qurtuluşunun 103-cü ildönümünə həsr olunmuş (ZOOM proqramı üzərindən) tədbir keçiriləcək.
Sizi “15 sentyabr 1918-ci il Bakının qurtuluşu – 08 noyabr 2021-ci il Şuşanın qurtuluşu; 44 günlük Vətən müharibəsində qazanılan Zəfər Qafqaz İslam Ordusunun tarixi ənənələrinin davamıdır” mövzusunda keçiriləcək onlayn tədbirdə iştirak etməyə dəvət edirik. Azərbaycan Milli QHT Forumu is inviting you to a scheduled Zoom meeting. Topic: “15 sentyabr 1918-ci il Bakının qurtuluşu – 08 noyabr 2021-ci il Şuşanın qurtuluşu; 44 günlük Vətən müharibəsində qazanılan Zəfər Qafqaz İslam Ordusunun tarixi ənənələrinin davamıdır Time: 15 sentyabr 2021 14:00 Baku Join Zoom Meeting https://us02web.zoom.us/j/84974739276... Meeting ID: 849 7473 9276 Passcode: 020899